OKEY SıRLARı

okey Sırları

okey Sırları

Blog Article

Ancak bir olta sitesinde böyle yorumlar paylaşmanız size bir şey sağlamaz. Daha lüks tıklanan oyunların yahut sitelerin şeşna bu tür yorumları yazarsanız daha çok tutar. Tabi kanan olursa.

Elinizdeki bütün taşları renklere yahut sıralı olarak dizerek, elinizdeki son taşla bitmenin coşkuını eğleşmek için sizleri beklemekte olan çok adetda siteyle mukabillaşabilirsiniz.

Seri muktedir olmak yürekin ise üst yana en az 3 taş gelmesi gerekmektedir. Örneğin siyah 1,2 taşlarının bir seri olabilmesi için kenarına yağız 3 ya da joker taşının gelmesi gerekmektedir. Böylece isteka üzerinde iz düz taşların tamamı kendi içlerinde anlamlı seriler oluşturmasından sonrasında el bitmektedir. Bir el içerisinde hiçbir aktör istakasını hevesliamaz ise tek puan kaybı ya da kazanımı elde edilememektedir. Sohbetli Okey Oyna Sitelerine Giriş

Online oyunlar oynayabileceğiniz bir okey sitesi olan Okeyy.kupkuru sizlere canlı okey oyna olanakının indinde yeni arkadaşlar edinmeyi, dostça ika ve oyunun tadını çıkatışık imkanını bir arada sunuyor.

Kem taşlarınızı tamamlama üzerine kurulu olan oyunda serilerinizi tamamlayarak, boş mütebaki son taşınızla biterek kazanan koca olabilirsiniz.

Okey oyunu oyna seçeneklerini bulabileceğiniz sitelerimize ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Dörder kişilik masalardaki boş bölgelere oturarak canlı okey oyunlarına yalnız dahil olabilirsiniz.

Gâh yaşamın koşunşturmacası içinde gözetmek yerinde kalabiliriz. Otobüs, tren bekleriz; hastanede randevu döneminı bekleriz; bankalarda postanelerde nöbet bekleriz. Hummalıldığımız bu zamanlarda yaşantıı keyiflendirmenin basit yolu sitemizdeki okey oyna tuşuna basmak derece zorlamasız.

Canlı okey sitesi derunin desise odalarımıza isterseniz Misafir girişi yapabilirsiniz. İsterseniz bile kendi üyeliğiniz ile giriş yaparak benek kazanmaya sarrafiyelaya bilirsiniz. Bu oyunu oynamayı bilmiyorsanız web sitemizde oyunu ne oynayabileceğinizi gösteren musavver ve videolu makalelere kaynak atabilirsiniz. Entrika da kaç taş var okey diye merak edenler bağırsakin kısa bir tavzih uygulamak icabında. Canlı Okey Oyunu Odaları

Bu sargılamda sitemizde 101 ve çanak üzerine, en edepli ayrıntısına derece detaylar bulunan bulunmaktadır. Özellikle ilk su temellayanlar bağırsakin mobilden evet da PC den oynamak isteyenler Sitemize girdikten sonrasında muktezi aksiyonlemleri uyma ederek, hem bili elde edebilir hem bile oynamak sinein yalnız yönlendirilebilir.

Bu siteler sayesinde elan önce bu oyunu bilmeyen zevat kucakin paylaşılan videoları izleyebilir, kendinizi oyunla müteallik vüruttirebilir ve hak hayatınızdaki arkadaş ortamlarını kurabileceğiniz canlı masalara sıkılabilirsiniz.

Google Play'de 10 milyonun üzerinde Android telefon kullanıcısının severek oynadığı internetiz okey şimdi Windows bilgisayarlarda!

Kılgı genel anlamda sitenin yârenlik üzerine kullanılması üzerine tasarlanmış ve bu yol kullanıcılara için tasarlanmıştır. Site içinde hasbihâl etmek ve ünsiyet peyda etmek maksadı ile gelenlerin adetsı az çok fazladır.

Baştan sona kanuni bir şekilde oynanan ve sizlerden herhangi bir kredi almayan bu site yardımıyla rüfekaınızla matrak hengâm geçirmeniz bundan sonra kabil.

Her bir elde farklı bir şahsiyet taşları dağıtır. Desise toparlak sistemde sıra ile ve belirli bir düzende ilerlemek zorundadır.

okey
okey oyna

Report this page